Kuchyně na míru Ostrava

Tvoříme vysněné kuchyně na míru přesně podle vašich představ! Nabízíme kompletní služby od návrhu po výrobu kuchyňských linek na míru. Využijte našich zkušeností a vytvořte si kuchyni, která bude nejen krásná, ale i funkční. Profesionální přístup, kvalitní materiály a moderní design. Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma a začněte svou cestu k dokonalé kuchyni ještě dnes!

Kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Brno

Hledáte ideální kuchyň, která dokonale zapadne do vašeho domova a splní všechna vaše přání? Kuchyně na míru jsou tím pravým řešením! Naše služby pokrývají nejen Ostravu, ale také Havířov, Frýdek-Místek a Brno, abychom vám mohli přinést jedinečný design a funkčnost, kterou si zasloužíte.

Splňte si sen o nové kuchyni

Rekonstruujete, stavíte, budujete? Potřebujete novou kuchyň do bytu nebo domu? Splníme Vaše sny o bydlení! Tvoříme kuchyně na míru Vašim snům.

Nedělejte kompromisy, kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek přesně podle vašich představ. Za naši dobu působnosti jsme získali v oblasti kuchyní již mnoho zkušeností, proto jsme schopni uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Klademe důraz nejen na funkčnost a praktičnost kuchyní, ale také na jejich moderní design. Kuchyňská linka na míru je důležitou součástí domu či bytu. Kuchyně je srdcem domova. Abyste se v ní cítili dobře a vaření bylo pro vás radostí, je kuchyně na míru tím nejlepším řešením.

Při plánování kuchyně na míru je důležité zohlednit vaše nejběžnější činnosti v kuchyni, ale také např. správnou pracovní výšku linky. Kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Brno zcela respektuje vaše potřeby – požadavky na úložné prostory, vaši výšku, interiér apod. Kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Brno mají pečlivě zvolený design, materiál i barvu. Každá kuchyně na míru je originál.

Velkou výhodou je naše nabídka komplexních služeb. Nezabýváme se pouze kuchyněmi, ale provádíme rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelen a kompletní rekonstrukce bytu či domu je. Veškeré práce na rekonstrukci vám provedeme my – pouze jedna firma.

Kde realizujeme kuchyně na míru

Kuchyně na míru dodáváme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí. Realizujeme také kuchyně na míru v Jihomoravském kraji – kuchyně na míru v Brně a okolí.

Typy kuchyní

Moderní kuchyně, luxusní, rustikální, velkémalé nebo atypické kuchyně na míru – splníme jakékoli vaše požadavky. Nábytek vzniká v naší dílně, kde za kvalitu ručí stolaři s dlouholetou praxí. Kuchyňskou linku s vybranými spotřebiči nejen dodáme a smontujeme, ale zajistíme i plynárenské, instalatérské práce a přípravu rozvodů elektřiny. Kromě kuchyní na míru se také specializujeme na výrobu vestavných skříní a jiného nábytku na míru.

U nás máte ZDARMA

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Nezávazná poptávka kuchyně na míru

Udělejte první krok k vaší nové kuchyni. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Náš technik vás zkontaktuje, navštíví a vypracuje nezávaznou nabídku. Potom se Váš sen o kuchyni na míru promění ve skutečnost.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci kuchyně na míru.

Po odeslání poptávky Vás kontaktuje náš technik, který Vás bezplatně navštíví, požadované práce zaměří a následně připraví nezávaznou nabídku.

Můžete nás také navštívit v našem studiu.

V našich studiích samozřejmě také můžete zanechat Váš kontakt.

Více fotografií naleznete ve fotogaleriiKontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.