O nás

Historie firmy – jsme na trhu od roku 1999

Naše podnikatelské zkušenosti v oboru rekonstrukcí bytů a domů sahají až do roku 1999.

V tomto roce jsme zahájili podnikání ve formě podnikatelského sdružení a zaměřili jsme se na kompletní rekonstrukce interiéru v bytech i domech.

Práce provádíme v Moravskoslezském kraji – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Naší specializací tedy není jen výroba kuchyní na míru a rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra , ale provádíme rekonstrukce celého bytu či domu.

Od roku 1999, kdy jsme zahájili podnikání, jsme na českém trhu vystupovali pod názvem Mattes.

V roce 2008 jsme se rozhodli podnikání posunout o krok dále a založili jsme společnost s ručením omezeným. Od roku 2008 se tedy naše společnost nazývá MATTES plus s.r.o.

Naše společnost se zejména vlastní pílí, spolehlivosti a pečlivosti vypracovala na renomovanou společnost v tomto stavebním odvětví. Hrdě můžeme říci, že patříme mezi významné firmy nabízející rekonstrukce interiérů na Severní Moravě.

Především díky důvěře našich dosavadních klientů, stabilně již několik let po sobě, vykazujeme roční obraty a práci pro Vás vykonává stabilní a sehraná parta více než 50 odborníků.

Disponujeme vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem.


Za naši dosavadní éru jsme vyrobili více než 1000 kuchyňských linek, provedli přes 1000 rekonstrukcí koupelen a bytových jader a kompletně zrekonstruovali stovky bytů a domů v Moravskoslezském kraji. MATTES plus s.r.o. 

Pokud je Vaší prioritou kvalitně a odborně provedená práce, kontaktujte nás elektronicky, telefonicky či navštivte naše koupelnové a kuchyňské studio v Havířově.

My Vám velice rádi, nezávazně a především ZDARMA poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci požadovaných pra­cí.

Martin Šatek, jednatel společnosti


Kontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.