Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 739 445 363.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek

Splňte si sen o nové kuchyni

Rekonstruujete, stavíte, budujete? Potřebujete novou kuchyň do bytu nebo domu? Splníme Vaše sny o bydlení! Tvoříme kuchyně na míru Vašim snům.

Nedělejte kompromisy, kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek přesně podle vašich představ. Za naši dobu působnosti jsme získali v oblasti kuchyní již mnoho zkušeností, proto jsme schopni uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Klademe důraz nejen na funkčnost a praktičnost kuchyní, ale také na jejich moderní design. Kuchyňská linka na míru je důležitou součástí domu či bytu. Kuchyně je srdcem domova. Abyste se v ní cítili dobře a vaření bylo pro vás radostí, je kuchyně na míru tím nejlepším řešením.

Při plánování kuchyně na míru je důležité zohlednit vaše nejběžnější činnosti v kuchyni, ale také např. správnou pracovní výšku linky. Kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek zcela respektuje vaše potřeby – požadavky na úložné prostory, vaši výšku, interiér apod. Kuchyně na míru Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek mají pečlivě zvolený design, materiál i barvu. Každá kuchyně na míru je originál.

Velkou výhodou je naše nabídka komplexních služeb. Nezabýváme se pouze kuchyněmi, ale provádíme rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelen a kompletní rekonstrukce bytu či domu je. Veškeré práce na rekonstrukci vám provedeme my – pouze jedna firma.

Kde realizujeme kuchyně na míru

Kuchyně na míru dodáváme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Typy kuchyní

Moderní kuchyně, luxusní, rustikální, velkémalé nebo atypické kuchyně na míru – splníme jakékoli vaše požadavky. Nábytek vzniká v naší dílně, kde za kvalitu ručí stolaři s dlouholetou praxí. Kuchyňskou linku s vybranými spotřebiči nejen dodáme a smontujeme, ale zajistíme i plynárenské, instalatérské práce a přípravu rozvodů elektřiny. Kromě kuchyní na míru se také specializujeme na výrobu vestavných skříní a jiného nábytku na míru.

U nás máte ZDARMA

  • zaměření kuchyňské linky
  • cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Nezávazná poptávka kuchyně na míru

Udělejte první krok k vaší nové kuchyni. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Náš technik vás zkontaktuje, navštíví a vypracuje nezávaznou nabídku. Potom se Váš sen o kuchyni na míru promění ve skutečnost.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci kuchyně na míru.

Po odeslání poptávky Vás kontaktuje náš technik, který Vás bezplatně navštíví, požadované práce zaměří a následně připraví nezávaznou nabídku.

Můžete nás také navštívit v našem studiu.

V našich studiích samozřejmě také můžete zanechat Váš kontakt.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii

Kuchyně na míru Havířov
Kuchyně na míru Ostrava
Kuchyně na míru Ostrava
Kuchyně na míru Havířov
Kuchyně na míru Frýdek - Místek


Kontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.