Sklo s grafikou pro obklady do kuchyně

Sklo s grafikou pro obklady do kuchyně

Nahraďte tradiční keramické obklady do kuchyně se spárami moderní celistvou skleněnou plochou, která se velice lehce udržuje a zároveň dodá vaší kuchyni příjemný a moderní vzhled. Skleněné obklady s grafickým potiskem umožňují výběr z mnoha grafických motivů, které můžete ve svém bytě zopakovat na dalších místech a tím si vytvořit designově sladěný interiér. Celoskleněné obklady do kuchyně mohou v sobě nést jakýkoliv motiv, fotografii.

Jedinečný prvek v interiéru

Každá kuchyně se stane díky sklu s grafikou jedinečným prvkem v interiéru. Výroba a instalace je řešena dle dispozic domu nebo bytu včetně umístění na kuchyňskou linku na místě. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou mělo jiné rozměry, než jaké jsou požadovány pro osazení zástěny kuchyně.

Samotné sklo pro kuchyňské zástěny v bezpečnostním provedení má tloušťku 6 mm a je kalené.

Skleněný program skla s grafikou je vhodný pro obklady do kuchyně.

Moderní trendy ve vaší kuchyni

Obklady do kuchyně ze skla s grafikou/gra­fickým potiskem jsou praktické nejen na údržbu a zároveň vychází z moderních trendů. Originální vzhled každé kuchyně zajistí skla s grafikou použité na hladkých skleněných plochách.

Kuchyně v základních pastelových barvách může pomocí skla doslova rozkvést a dodat tak celkovému dojmu kuchyně punc originality.

Splňte si sen o nové kuchyni

Sklo s grafikou jako obklad do kuchyně můžete mít i vy. Splňte si sen o bydlení! Realizujeme kuchyně na míru v Moravskoslezské kraji. Kontaktujte nás!Kontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.