Rekonstrukce bytového jádra Brno

Transformujte interiér vašeho brněnského bytu s naší profesionální asistencí. Jsme odborníci na celkové rekonstrukce bytů a moderní designová řešení, která podstatně zlepšují funkčnost a estetický vzhled vašeho domova. Náš tým disponuje rozsáhlými zkušenostmi v realizaci projektů na míru specifickým požadavkům našich klientů. Poskytujeme all-inclusive služby od konceptu až po dokončení, včetně instalace všech technických zařízení, což minimalizuje jakékoliv rušení vašeho běžného života.

Specialisté na rekonstrukci bytového jádra v Brně

Nabízíme rozšířené služby v oblasti rekonstrukce bytového jádra v Brně a jeho okolí, kde díky našim zkušeným specialistům přinášíme nadstandardní řešení. Pokud přemýšlíte nad změnou vašeho bytového jádra, sdělte nám své představy a my je proměníme ve skutečnost. Naše služby zahrnují rekonstrukce od roku 1999, přičemž každý projekt je šitý přesně na míru vašim potřebám.

Rozsah našich služeb

Provádíme rekonstrukce bytových jader jak v bytech, tak v „rodinných domech“:. Naši zákazníci mohou využít komplexní služby od návrhu až po realizaci, včetně dodání materiálů a zařízení od předních českých a zahraničních dodavatelů. Naší prioritou je vysoká kvalita práce, což zajišťuje stabilní tým více než 20 odborníků.

Při rekonstrukci bytového jádra používáme kvalitní materiál i vybavení od českých a zahraničních partnerů.

Kde provádíme rekonstrukci bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra děláme v Jihomoravském kraji – Brno a okolí a také v Moravskoslezském kraji – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.

Exkluzivní nabídka

  • Bezplatné zaměření bytového jádra
  • Nezávazná cenová kalkulace
  • 3D návrhy zdarma při podpisu smlouvy

Kvalitně zajistíme:

  • zednické práce
  • montáže sádrokartonu
  • topenářské práce
  • elektrikářské práce
  • instalatérské práce
  • malířské a natěračské práce

Nezávazná poptávka rekonstrukce bytového jádra

Pokud zvažujete rekonstrukci bytového jádra, vyplňte nezávazný formulář na našich webových stránkách. Náš technik se vám ozve, domluví schůzku a připraví nabídku přímo na míru vašim potřebám.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na rekonstrukci bytového jádra

Více fotografií naleznete ve fotogalerii


Kontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.