Oznámení o aktuální situaci

Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. Návštěvy techniků pro zaměření zakázky, nezávazné cenové nabídky, komunikace i následné realizace zakázek probíhají beze změn. Vše samozřejmě realizujeme s potřebnými ochrannými prostředky dle platných pravidel a nařízení.

Od 20. 4. 2020 je opět otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 739 445 363.

Nová kolekce kuchyňských dvířek Premium

Rádi bychom Vás informovali o nové kolekci kuchyňských dvířek s označením PREMIUM a věříme, že si z široké nabídky více než 40 tvarů a 130 dekorů vyberete. Nový produkt, který umožní splnit sen o ideální kuchyni či jiném nábytku v interiéru.

Inspirací Vám v kolekci PREMIUM mohou být kromě tradičních a osvědčených tvarů kuchyňských dvířek také tvary velice moderní, zajímavé či netradiční, včetně velkého množství stále populárnějších zafrézovaných úchytek, dvířek s navazujícím frézováním či dvířek se zapuštěným barevným sklem.

Bohatou paletu nabízených dekorů fólií Vám přiblíží atraktivně zpracovaný vzorník ve formátu A4, který si můžete prohlédnout v našem koupelnovém a kuchyňském studiu Havířov nebo si jej můžete online prohlédnout na stránkách našeho dodavatele kuchyňských dvíře Luceo.


Kontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.