Rekonstrukce bytového jádra Ostrava

Přetvořte jádro svého bytu s naší expertní pomocí. Specializujeme se na komplexní přestavby a inovativní řešení interiérů, které zvýší funkčnost a estetickou hodnotu vašeho prostoru. Naše tým má bohaté zkušenosti s realizací projektů, které přesně odpovídají individuálním potřebám klientů. Nabízíme kompletní služby od plánování po finální realizaci, včetně instalace všech technických prvků, což zaručuje, že vaše představy se stanou skutečností s minimálním zásahem do vašeho denního života.

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Brno

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek na klíč

Největší slabinou starých bytů bývá bytové jádro. Proto základem všech rekonstrukcí je přestavba bytového jádra. Kromě toho, že bytové jádro bývá v horším stavu, je vzdáleno současným představám o moderní, hygienické a zároveň relaxační koupelně.

Rekonstrukce bytového jádra Brno na klíč

Nově rozšiřujeme své služby rekonstrukce bytového jádra v Brně a jeho okolí. Možnosti růstu a rozšíření naší působnosti vděčíme našim kvalifikovaným řemeslníkům.

Netěší vás vzhled vašeho bytového jádra? Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Sdělte nám svá přání a představy a my je zrealizujeme. Rekonstrukce bytového jádra provádíme profesionálně a s maximálním nasazení. Naše zkušenosti s rekonstrukcí bytového jádra sahají až do roku 1999. Rekonstrukce koupelny provádíme vždy na míru přáním zákazníka. Splňte si svůj sen o bydlení!

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA – NAŠE ZKUŠENOSTI

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek jsou naší specializací již od roku 1999.

Naši výhodou je komplexní řešení rekonstrukce bytového jádra, či rekonstrukce koupelny od návrhu až po realizaci. Veškeré práce na rekonstrukci vám provedeme my – pouze jedna firma.

Při rekonstrukci bytového jádra používáme kvalitní materiál i vybavení od českých a zahraničních partnerů.

Stejně tak odborně odvedená práce jsou u nás samozřejmostí. Rekonstrukce bytového jádra vykonává stabilní a sehraná parta více než 20 odborníků na vysoké úrovni.

Materiál a sanitární techniku dodáváme od společnosti SIKO KOUPELNY, která je naším nejvýznamnějším partnerem. Materiál vám ale rádi zajistíme i od jiného dodavatele, záleží jen na vás.

Velkou výhodou je naše nabídka komplexních služeb. Realizujeme kuchyně na míru, rekonstrukce koupelen a kompletní rekonstrukce bytu či domu.

Kde provádíme rekonstrukci bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra děláme v rámci Moravskoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.
Nově provádíme rekonstrukce bytového jádra také v Jihomoravském kraji – Brno a okolí.

Provádíme jednoduché i náročné rekonstrukce bytového jádra Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Brno v bytech i rodinných domech.

Kvalitně zajistíme:

  • zednické práce
  • montáže sádrokartonu
  • topenářské práce
  • elektrikářské práce
  • instalatérské práce
  • malířské a natěračské práce

U nás máte ZDARMA

  • zaměření bytového jádra
  • nezávaznou cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh (v případě podpisu smlouvy)

Nezávazná poptávka rekonstrukce bytového jádra

Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Udělejte první krok. Stačí nezávazně vyplnit jednoduchý formulář. Náš technik vás zkontaktuje, navštíví a vypracuje nezávaznou nabídku.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na rekonstrukci bytového jádra

Po odeslání poptávky Vás kontaktuje náš technik, který Vás bezplatně navštíví, požadované práce zaměří a následně připraví nezávaznou nabídku.

Můžete nás také navštívit v našem studiu.

V našich studiích samozřejmě také můžete zanechat Váš kontakt.

Více fotografií naleznete ve fotogaleriiKontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.