Koupelnové a kuchyňské studio Havířov

Pro Vaši inspiraci a seznámení se s naší prací Vás zveme k návštěvě našeho koupelnového a kuchyňského studia v Havířově. Najdete nás v budově areálu Savela v Havířově-Podlesí. Před studiem je možné zaparkovat na vyhrazeném parkovišti pro zákazníky Mattes Plus.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se již nyní virtuálně…

Jak probíhá návštěva našeho koupelnového a kuchyňského studia?

Ve studiu se Vás ujme naše pracovnice, která Vám ráda zodpoví Vaše dotazy, poradí či dá tipy pro Vaši novou koupelnu či kuchyň. Zároveň si zde můžete prohlédnout několik ukázkových koupelen a kuchyní a řadu výrobků, které nabízíme.

K dispozici je také ukázka interiérových dveří, které nabízíme ve spolupráci s naším partnerem Sepos – výrobcem interérových dveří.

Nechybí množství vzorníků materiálů pro výrobu kuchyňských linek, ukázka různých typů podlahových krytin (koberce, ploboucí podlahy, vinylové podlahy apod.) od našeho partnera – distributora a prodejce podlahových krytin V-PODLAHY.

Pokud na studiu zanecháte svůj kontakt, navštíví Vás na základě telefonické domluvy náš technik v bytě či domě, kde byste rádi zrealizovali rekonstrukci koupelny, výrobu nové kuchyňské linky či kompletní rekonstrukci interiéru. Po této návštěvě Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku a kontaktujeme Vás.

V případě, že se rozhodnete, že pro Vaši renovaci bytu či domu využijete služeb naší firmy, vytvoříme pro Vás zdarma 3D grafický návrh Vaší nové kuchyně či koupelny.

Nabízíme individuální přístup – kontaktujte nás a domluvte si svou schůzku přímo na studiu či nás rovnou navštivte.

Těšíme se na Vás

za koupelnové a kuchyňské studio Havířov

Kateřina Hanáková

Telefon:
+420 596 810 555

Otevírací doba:
Po – čt: 09.00 – 17.00
Pá: 09.00 – 15.00
So – ne: zavřeno


Kontaktní formulář

- nezávazná poptávka

Napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního on-line formuláře a my Vám zavoláme zpět.

ZDARMA přijede náš technik, který vyslechne Vaše přání, zakázku zaměří a v co nejkratší době připraví cenovou nabídku.

K poptávce můžete přiložit soubor - fotografii, plány, dokumentaci, ...
Zvýrazněné položky jsou povinné.